Президент України Володимир Зеленський за останні чотири місяці дав величезну кількість інтерв'ю, де закликав світових лідерів швидше закінчити війну, а також розповідав про ситуацію на фронті. Зараз, він знову вирішив донести правду до всього світу. 

Поговорив український гарант з порталом NBC. І теми розмов були найрізноманітніші - від іноземних добровольців і втрати нашої армії, аж до хвороби путіна. 

Розпочали вони з полонених іноземних добровольців. За словами Володимира Зеленського, до них ставляться так само, як і до українських бійців. Також, в розмовах про обмін військовополонених, в пріоритеті стоять всі життя, а не тільки ті, у кого є український паспорт. Командування постійно намагається повернути їх назад.

Володимир Зеленський знову прокоментував втрати української армії:

Не обійшли стороною і тему втрат Збройних сил України. Якщо перші три місяці це була одна з найбільш табуйованих тим, то зараз все частіше можна почути різні цифри від уряду України.

Володимир Зеленський знову прокоментував втрати української армії:

"Там, де ми втрачаємо одного солдата, Росія – п'ять. росія втрачає в п'ять разів більше техніки і живої сили. Але нам дійсно важко, тому що сили непорівнянні. На один наш танк Росія виставляє 10, а на одного нашого бійця-10 солдатів" - розповідає Володимир Зеленський. Люди для боротьби у нас ще є, проте допомога західних країн потрібна, і в принципі багато залежить саме від поставок озброєння. 

Ну, і на подив була порушена тема, яка не має ні підтверджень офіційних, ні спростувань. Мова пішла про хворобу Путіна. Це те, на що так сьогодні сподівається кожен українець.

Володимир Зеленський знову прокоментував втрати української армії:

"Я не знаю, чим конкретно хворіє Володимир путін. Але я знаю, що вся кремлівська верхівка хворіє ненавистю до України. Вони хворіють на зневагу як до міжнародного права, так і до життя окремої людини"- підсумував Володимир Зеленський. 

Раніше повідомлялося, що українці майстерно знущаються над орками в Херсонській області: відразу і не помітиш

Також, генерал Сергій Кривонос попередив про небезпеку з боку Білорусі

Джерело