За добу 28 червня у Хмельницькому за порушення громадського порядку та комендантської години 42 чоловікам вручили направлення до військкомату на проходження військово-лікарської комісії. Патрулюють вулиці обласного центру бійці добровольчого формування спільно з поліцією та військовою комендатурою.

Про це Суспільному розповів командир добровольчого формування «Авангард» Сергій Вавринчук.

За його словами, щоденно вулиці обласного центру патрулюють п’ять екіпажів. Головна мета патрулювання – запобігати скоєнню громадянами адміністративних та кримінальних злочинів, каже Сергій Вавринчук.

Під час рейду вручають «повістки». «Авангардівці», поліція та військові патрулюють вулиці Хмельницького

«Ми нагадуємо, що в Україні триває війна, тому дотримання вимог воєнного стану є обов‘язковим для кожного громадянина. Тому бійці підрозділу нагадують, що заклади громадського харчування, магазини та інші торговельні заклади, окрім тих що мають дозвільні документи, повинні закінчувати роботу о 22:00. Комендантська година починається о 23:00 та закінчується о 05:00. В цей час перебування на вулиці без дозвільних документів заборонено», - сказав Сергій Вавринчук.

Командир добровольчого формування додає: всіх порушників громадського порядку та порушників комендантської години виявлятимуть, за допомогою бійців «Авангарду» та поліцейських. А представники військкомату вручають порушникам «повістки».

Читайте також Підозру у державній зраді отримала хмельничанка, яка передавала розвіддані спецслужбам РФ - СБУ. На Хмельниччині "Волонтерська пошта" безкоштовно возить посилки на передову.

Джерело