Перша в місті фотовиставка-продаж "Україна переможе" відкриє свої двері 30 червня о 16-й годині у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. На ній представлять 60 світлин, які можна буде придбати, а виручені кошти спрямують на закупівлю автівки на передову. Суспільне дізнавалося подробиці.

Хмельничанин Микола Двужилов – фотохудожник-аматор. Каже, фотографія – це його улюблене хобі. Він подав ідею створення фотовиставки-продажу, кошти від якої перерахують на потреби військовим. Ідею, каже, запозичив з телепрограми, де почув про виставку-продаж картин для збору коштів на допомогу постраждалим від війни.

"Коли я дивився, у мене виникла така ідея: чому б у Хмельницькому не провести таку акцію продажу наших фотографій. І я зателефонував Кості Жданову, поговорив з ним на цю тему, і поговорив з фотографами нашими хмельницькими. І вирішили зробити таку акцію", - каже Микола Двужилов.

У Хмельницькому продаватимуть світлини на фотовиставці

Фотохудожник Костянтин Жданов розповідає: до акції долучилися шість фотохудожників, які надали 60 знімків для продажу: "Переважно, це наші, в радіусі 100 кілометрів, подільські пейзажі. Тобто, роботи такі, що людина може собі повісити або в офісі, або в кабінеті, комусь подарувати. Знімки формату 30х40 і 30х45, тобто, формат доволі стандартний: він не великий, не малий, такий, що легко підібрати рамку під нього".

На виставці будуть представлені фотознімки Олександра Соленцова, Миколи Двужилова, Сергія Зиська, Олександра Савенка, Костянтина Жданова і Анатолія Іванова.

Виручені від продажу фотосвітлин кошти спрямують на купівлю автівки для бійців на передову, розповідає волонтерка мистецької сотні "Гайдамаки" Марина Українець.

"Ми запрошуємо усіх радо приєднатися до цієї благодійної справи, адже всі кошти, які будуть виручені з цієї фотовиставки-продажу, підуть на придбання автівки для наших захисників. Стартова ціна – від ста гривень і вище вже, за бажанням. Кожна людина зможе на свій розсуд чи то 100 гривень, чи більше кинути в скриню і цим внести свій внесок у нашу спільну велику перемогу", - каже Марина Українець.

Наразі автівку за п’ять тисяч доларів вже привезли в Україну, і потрібно її викупити. Фотовиставка-продаж діятиме впродовж місяця.

Читайте також У Хмельницькому митці підтримали митців (фоторепортаж) 145 тисяч гривень зібрали у Нетішині у вихідні під час благодійних заходів У Хмельницькому провели фестивальний марафон для збору коштів пораненим 80 тисяч гривень зібрали під час благодійного концерту на Хмельниччині

Джерело