100 автомобілів з допомогою для військових та передачами від їхніх рідних відвезли на передову волонтери благодійного фонду "Волонтери Поділля" з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це розповів волонтер фонду Віталій Підгайчук. За його словами, дорога на фронт не завжди безпечна. Посилки відвозять щотижня.

Посилки рідним на передову можна передати безкоштовно через "Волонтерську пошту", розповідає волонтер Віталій Підгайчук. Працює пошта з 10 до 17 з понеділка по п’ятницю. Українським військовим допомогу від рідних та небайдужих людей доставляють вздовж усієї лінії фронту, каже Віталій Підгайчук: "Дуже часто передають дружини, родичі берці разом з солодощами, малюнками, з листами від дітей".

Хмельничанка Тетяна використовує "Волонтерську пошту" вперше. Жінка розповідає: на фронт передала ліки та сигарети.

На Хмельниччині

"Я передаю передачу своєму чоловікові, який вже з початку війни зразу пішов на фронт. От вже як чотири місяці він знаходиться там, уже пішов п'ятий", - каже жінка.

У посилку волонтер Василь Дмитрович докладає консерви.

З початку повномасштабної війни Росії проти України "Волонтери Поділля" відвезли на фронт сто автомобілів з допомогою для військових та передачами від їхніх рідних, каже Віталій Підгайчук: "Можуть принести посилку і ми її передамо безпосередньо тому військовослужбовцю, якого вони зазначать. Єдине, що ми не приймаємо і не передаємо – це алкогольні напої".

Віталій Підгайчук розповідає: допомогу для військових за їхніми запитами також збирають, сортують та передають самі волонтери. Додає: "Ми не лише там посилку з рук у руки передаємо. Якщо, наприклад, якась бригада просить якусь кількість аптечок, ми самі збираємо, співпрацюємо з різними закордонними фондами, організаціями і так само передаємо їм з рук в руки".

Дружина військового Іванна Черніцька каже: "Чоловік на передовій. Я збираю якісь речі вдома, те, що потрібно, приходжу до волонтерів. Вони завжди допомагають, збирають і передають".

Волонтерка Ярослава Гранат сортує допомогу для військових: "Тут ліки, пластирі. Необхідні речі. Зараз нам приїхала гуманітарка, ми розбираємо, розфасовуємо її і передаємо, що військовим потрібно".

За словами Віталія Підгайчука, мінімум раз на тиждень караван автомобілів "Волонтерської пошти" вирушає на фронт.

Читайте також У Хмельницькому погасили поштову марку «Українська мрія» Лісівники Хмельниччини в ідправили на фронт понад 3.5 тисячі сухих наборів для супу і борщу

Джерело