Про це повідомляється в останньому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Так, ЗСУ звільнили села Зелений Гай і Барвінок приблизно за 25 км на північ від Херсона на кордоні Миколаївської та Херсонської областей. Про це експерти ISW говорять, посилаючись на дані українського військового журналіста Андрія Цаплієнка.

При уьому раніше неназваний представник Пентагону повідомляв, що українські війська звільнили невеликі села на північ та північний захід від Херсона на вихідних, але ні українські, ні американські чиновники офіційно не називали ці населені пункти.

Вдалий контрнаступ на Херсонщині, американці повідомили хороші новини:

Також американські аналітики наводять дані оперативного командування "Південь" про те, що російські війська безуспішно намагалися повернути раніше втрачені позиції в Потьомкиному, Плотницькому та Лупаревому на північному заході Херсонської області.

Вдалий контрнаступ на Херсонщині, американці повідомили хороші новини:

Також російські окупанти продовжують обстрілювати та завдавати авіаударів уздовж кордонів Миколаївщини-Херсонщини та Херсонщини-Дніпропетровщини, щоб зірвати контрнаступ України.

Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк зазначила, що українські війська також завдали ударів по трьох російських системах «Панцир», продовжуючи нищити оборону рф на острові Зміїний біля узбережжя Румунії.

Вдалий контрнаступ на Херсонщині, американці повідомили хороші новини:

Також повідомлялось, що Борис Джонсон оцінив ймовірність вторгнення росії в Європу.

Джерело