Володимир Зеленський - вже більше трьох років перебуває на посаді президента України, починаючи від 2019 року, коли він отримав величезний відсоток довіри громадян.

З тих пір на шляху глави держави випало чимало випробувань, включаючи пандемію коронавірусу (COVID-19) і повномасштабну війну проти рашистів.

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з

Згадаймо інтерв'ю Володимира Зеленського у Дмитра Гордона, де він згадав загиблого товариша. 

— Був музикант покійний, царство йому небесне, та розбився він на автомобілі. Завжди приїжджаємо в Кривий Ріг на могилу до нього щороку. Щороку ми всі зустрічаємося. Ось нашою Криворізькою командою на могилі у нашого музиканта. І зробили могилу у вигляді фортепіано... такий дуже гарний пам'ятник. У самого зараз клубок до горла.

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з

— Завжди... він курив червоне Мальборо... і ось ми вже не куримо довго, і вже там і покидали. Іноді, коли нервуєш... і ми завжди наливаємо, як він казав: "Дайте мені смердючої дешевої горілки". Він був найстарший з нас, загинув він в 36 років, вже ми його старше. І обов'язково чарочка смердючої горілки, ми всі випиваємо цю горілку, викурюємо червоне Мальборо. Ну таке життя...

Повідомляється, що мова йде про Анатолія Костюка, який загинув у ДТП за кілька годин до репетиції, в 2007 році.

Джерело