Співачка Камалія не послухала чоловіка та дітей й повернулася в Україну

Відео повернення зірка розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі в instagram.

Камалія повернулась в Україну попри протести чоловіка та дітей:

Камалія повернулась в Україну попри протести чоловіка та дітей:

Після довгого перебування за кордоном через війну співачка вирішила повернутися в Україну. Дорогою вона спілкувалась з шанувальниками та зняла відео.

"Дуже хочу побачити свою мати та близьких! Готуюсь записати нову пісню і зняти на неї кліп. Після чого продовжу благодійні концерти в Європі на підтримку сімей, які постраждали від окупації", – сказала зірка."

Також вона розповіла, що її чоловік та діти були проти її повернення, мотивуючи тим, що в Україні поки що небезпечно. Однак Камалія зі сльозами на очах сказала, що вона більше не може, вона скучила за мамою, рідною землею, своїм коням.

Камалія розповіла трагічну історію про цих тварин. У співачки було четверо коней в Бучі, двоє з них були вбиті під час окупації. Інших вона не змогла забрати через те, що ветеринар сказав, що вони не витримають дороги тому, що дуже слабкі.

Крім того, співачка дорогою заїхала в Чернівці до дизайнерів, щоб створити нові концертні костюми. Вона зізналася, що їм немає рівних.

Раніше ми писали, що найбагатша співачка України Камалія показала як відпочиває з дітьми та чоловіком: "Які ж ви неймовірні!"

Раніше ми писали, що Співачка Камалія будує житло для біженців в Німеччині: "Буде школа, садочок та підтримка"

Джерело