У понеділок увечері 20 червня з літака Air Canada були вигнані більше 2 десятків пасажирів без будь-яких пояснень з боку персоналу.

З тих пір Air Canada визнала, що деяких мандрівників "помилково" зняли з рейсу, але заявила, що інших зняли з рейсу за "деструктивну поведінку".

Про це повідомляє бртанське видання The Sun.

Пенсіонерів і вагітну дівчину вигнали з літака озброєні люди:

Авіакомпанія припустила, що деякі пасажири рейсу з міжнародного аеропорту Монреаля не були в масках.

Пенсіонерів і вагітну дівчину вигнали з літака озброєні люди:

Але вони відмовилися підтвердити, скільки мандрівників було помилково знято з рейсу, коли вони сиділи на злітній смузі в понеділок увечері.

Керівники Air Canada зв'язалися з бездоганними пасажирами, щоб вибачитися за помилку, і, як повідомляється, обговорюють з ними можливу компенсацію.

Кілька співробітників з команд Формули-1 перебували на рейсі після відвідин Монреаля на Гран-прі.

Шокуючі кадри, зняті співробітником Motorsport Джесс Макфедьен, показують момент, коли літній парі вказали на двері.

Вона поділилася відео про хаос в салоні, стверджуючи, що озброєні поліцейські почали виводити людей "навмання без пояснення причин".

Джесс сказав, що серед них були літня пара, вагітна учасниця команди Williams і молода сім'я з чотирьох чоловік.

Пенсіонерів і вагітну дівчину вигнали з літака озброєні люди:

71-річного Річарда Брейлі і 66-річну дружину Патрицію витягли з літака, перш ніж співробітник Air Canada сказав їм, що це був "наказ капітана".

Він розповів Daily Mail: "Ми чекали близько години, поки літак злетить, коли до нас підійшов співробітник зі списком номерів, переглядаючи ряди. Почали дивитися номери місць, а раніше прибрали двох молодих дівчат з трьох-чотирьох рядів перед нами. Потім вони вказали на нас і сказали поліції, щоб нас повели. Ми були абсолютно приголомшені. Ми просто сиділи на своїх місцях, як завжди, в масках і з нетерпінням чекали польоту".

Пенсіонерів і вагітну дівчину вигнали з літака озброєні люди:

Раніше ми повідомляли, що таємничий літак перетнув шість країн НАТО, посіявши справжню паніку: "Яка мета? Хто ці люди? Що сталося?"

Джерело