Сьогодні в Івано-Франківську була гарна нагода привітати наших дітей з випуском та нагородити медалістів. Їх цьогоріч – 128, повідомляє “Галицький кореспондент” із посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

“Ми віримо в вас та бажаємо вам світлої долі. Щоб знайшли своє покликання!”, – акцентує мер

Також розповів про почесну нагороду – “Учень року – 2022”. Цьогоріч її отримала учениця 10 класу Ліцею №5 Діана Зазубик, яка є абсолютним рекордсменом серед учнів за кількістю перемог на міському та обласному етапах олімпіад.

В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото)

Марцінків привітав батьків, що виховали розумників та вчителів, які навчали їх. До слова, цьогоріч також маємо 5 нагород “Вчитель року – 2022” нагородили:

 Христину Богович (вчителя біології в ліцеї №3)
 Оксану Михайлюк-Замороку (вчителя біології в ліцеї ім. Івана Пулюя)
 Роксолану Дебенко (вчителя історії та правознавства в ліцеї №10)
 Юлію Цибуляк (учителя історії та правознавства Ліцею № 3)
 Ганну Шрейдер (вчителя музичного мистецтва в Ліцеї №24).

“Це надзвичайно важлива професія та дякуємо вам за вашу працю. Низький вам уклін, – підсумував Марцінків. – Бажаю усім нам Перемогу. Нехай Господь оберігає усіх нас”.

Також читайте про те, як в Івано-Франківську діти збирали гроші для ЗСУ.

В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото) В Івано-Франківську учнем року стала десятикласниця з ліцею №5 (фото)

Джерело