Жінка була заарештована після того, як в Facebook було завантажено відео, нібито показує, як вона вбиває домашнього хом'яка своєї дочки, перш ніж з'їсти його.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Поліція заарештувала жінку за підозрою в жорстокому поводженні з тваринами після того, як її звинуватили в знятому на відео вбивстві і ковтанні безпорадного гризуна.

Божевільна жінка з'їла домашнього хом'яка своєї доньки на відео:

Поліція підтвердила, що жінка з була заарештована в четвер в рамках розслідування RSPCA з приводу жахливих кадрів, опублікованих в соціальних мережах.

Відео починається з того, що підозрювана нібито вбиває хом'яка своєї дочки, а потім закидає голову, щоб з'їсти тварину, стискаючи пляшку з водою.

Як повідомляється, їжа хом'яка була частиною угоди з мамою, щоб отримати трохи кокаїну.

Божевільна жінка з'їла домашнього хом'яка своєї доньки на відео:

Представник поліції Лінкольншира заявив у своїй заяві: "Ми заарештували 39-річну жінку за підозрою в жорстокому поводженні з тваринами після того, як в соціальних мережах було опубліковано тривожне відео, на якому зображено дію за участю хом'яка. Жінка Грентем була заарештована нашими офіцерами 23 червня після розслідування, проведеного RSPCA. Вона була звільнена під слідством, і ми продовжимо підтримувати RSPCA в їх розслідуванні".

Представник RSPCA закликав усіх, хто побачить жахливе відео в соціальних мережах, повідомити про це на відповідній платформі.

"Це надзвичайно розчаровуюче відео, і ми хотіли б запевнити громадськість, що ми проводимо розслідування та тісно співпрацюємо з поліцією. Будь ласка, не дзвоніть нам з приводу цього відео, якщо у вас немає інформації про інцидент з перших рук, яка може допомогти в розслідуванні".

Джерело