У ніч на 25 червня Росія завдала по Україні масованого ракетно-бомбового удару. Значна частина ракет запускалася з території Білорусі.

Масований удар по Україні з території Білорусі: з’ясувалася мета Росії

Все це – складова масштабної провокації РФ з метою повністю втягнути Білорусь у війну з Україною. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

У ГУР МОУ зазначили, що російські бомбардувальники “працювали” безпосередньо з території Білорусі. Для цього було задіяно шість літаків Ту-22М3, які виконали пуски 12 крилатих ракет Х-22. Рубіж пуску – район міста Петриков, що неподалік Мозиря, орієнтовно за 50-60 км від державного кордону України.

Розвідники зазначають, що російські бомбардувальники злітали з аеропорту “Шайковка” Калузької області РФ. Далі через територію Калузької та Смоленської областей входили в повітряний простір Білорусі. Після пуску ракет повертались в аеропорт “Шайковка” на території РФ. Удар завдавався по Київській, Чернігівській, Сумській областях.

“Це перший випадок проведення авіаційного удару по Україні безпосередньо з території Білорусі. Сьогоднішній обстріл напряму пов’язаний із намаганнями кремлівської влади втягнути Білорусь у війну в Україні як безпосереднього учасника”, – переконані у ГУР.

Джерело