Очільник ОП наголосив, що Україні потрібна сучасна зброя, акцентуючи на її кількості та швидкості доставлення.

“В них багато ракет”: Єрмак відреагував на масовані удари РФ по Україні

 

Голова Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на масовані ракетні удари РФ по кількох українських містах.

Його реакція з’явилася у Telegram.

“Десятки ракет випущені росіянами по нашій території цього ранку. Вони продовжують використовувати територію білорусі, в них багато ракет, включно зі старими, технологічно відсталими”, – зазначив Єрмак.

За його словами, основне завдання України зараз – нарощувати потужність ЗСУ у відповідь на це.

“І ми в постійній комунікації з нашими союзниками стосовно зброї. Нам потрібна швидкість та кількість. Маємо успіхи щодо постачання зброї, але не зупиняємось”, – підсумував він.

Ракетні удари по Україні 25 червня: що відомо
Вранці, 25 червня, окупанти атакували українські міста з повітря, землі та моря. Наразі відомо про удари по Житомирській, Львівській, Чернігівській, Хмельницькій області. Дніпропетровська область – під артилерійським вогнем.

З території Білорусі ворог запустив 24 ракети по Житомирщині. За словами мера Житомира Сергія Сухомлина, були обстріляні військові об’єкти у місті та околицях.

Близько 5:00 суботи російські окупанти завдали ракетних ударів з літаків і землі по військовому селищу Десна Чернігівської області. Всього загарбники випустили 20 ракет з території Білорусі.

Крім того, російські війська випустили з Чорного моря шість ракет по військовому об’єкту у Яворівському районі Львівської області, дві вдалось збити.

Під час повітряної тривоги вранці 25 червня силами ППО було збито дві ракети над Хмельницькою областю.

Джерело