Військові зараз потребують вантажівок для перевезення людей.

Кошти на машини збирають у кожній громаді Коломийського району, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Коломиї Богдана  Станіславського.

В ідеалі мають бути вантажівки закордонних зразків. Як от MAN, Star, Steyr. Вони краще будуть справлятися із поставленими завданнями. Але насправді купити вантажівку не легко. Тому розглядаються варіанти і з придбанням ГАЗів та ЗІЛів.

У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових

«Наша громада також має долучитися, адже питання важливе і його якнайшвидше потрібно вирішити. У першу чергу закликаю підприємців долучитися до збору коштів від нашої громади. Розумію, що потрібна не мала сума. Але вірю, що спільними зусиллями вдасться вкотре допомогти військовим. Наша мета придбати не одну чи дві машини, а якомога більше. Повірте, військові їх завжди потребують. Якщо ви можете допомогти із купівлею вантажівок, звертайтеся за номером: 067 342 23 42 (Сергій Іванович). Пам’ятайте, що кожен вклад важливий», – йдеться в повідомленні.

У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових У Коломиї збирають кошти на вантажівки для військових

Джерело