Відомий український музикант, виконавець авторських пісень і учасник гурту "5'nizza" Сергій Бабкін частенько радує відданих шанувальників яскравими публікаціями в соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 440 тисяч осіб.

Сергій Бабкін бурхливо відреагував на недавні слова російського дипломата Сергія Лаврова про те, що "Україна це витратний матеріал і вона нікому не потрібна". Артист на адресу політика використовував ненормативну лексику і заявив, що витратний матеріал у нього в трусах, а також згадав про солдатів, яких рф відправила на вірну смерть в Україну.

"Витратний матеріал у тебе в трусах, убл@док. Більше 20 000 твоїх солдатів - ось твій витратний матеріал, про які ви вважаєте непотрібним говорити!! Весь світ зараз з Україною, мр@зь!" - написав Бабкін.

Булітко з

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" теж не стрималася і висловилася у відповідь на слова Лаврова, адресувавши йому декілька "ласкавих". Також гумористка зазначила, що правда завжди перемагає і говорити такі мерзенні фрази щодо України він не мав права.

"Мерзотна тварюка, як можна було таке ляпати про ВЕЛИКУ КРАЇНУ

Джерело


Схожі статті