Президент України Володимир Зеленський готується розпочати новий тиждень – максимальної дипломатичної активності в інтересах держави.

Про це він розповів у традиційному вечірньому зверненні до нації.

"У понеділок долучуся до дискусій на Давоському форумі. Це найвпливовіший світовий економічний майданчик, на якому Україні є що сказати. Будуть протягом тижня й інші публічні виступи, зокрема звернення до спільноти університету Стенфорда. А також спеціальний формат спілкування з політичною та експертною спільнотами Індонезії", - сказав він. 

Давоський форум та «Рамштайн-2»: Зеленський розповів про плани на тиждень

У графіку й велика кількість контактів на двосторонньому рівні з представниками різних держав і міжнародних організацій. 

"Наша держава щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни. Відбудеться нова зустріч представників держав-партнерів – «Рамштайн-2», якщо називати цю групу за місцем першої зустрічі в Німеччині. Очікуємо нових корисних рішень для нашої оборони", - резюмував глава держави. 

Нагадаємо, що у межах візиту президента Польщі Анджея Дуди Україна запропонувала польській стороні запровадити спільний контроль на всіх автомобільних пунктах пропуску.

Читайте також:

"Продемонструємо нашу вдячність": Зеленський прокоментував "дзеркальний" законопроєкт про надання полякам особливого статусу

Історичне досягнення: Зеленський відзначив новий рівень українсько-польських відносин

Зеленський підписав указ про запровадження спеціальної відзнаки містам-партнерам, які допомогли Україні найбільше

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело