У Міністерстві оборони показали офіцера Олександра з артилерійської бригади "Закарпатський Легіон", який гірший за страшний сон для окупантів. На рахунку його команди десятки спалених ворожих колон. Про це розповіли на сторінці відомства в соцмережі facebook.

ЗСУ вже майже третій місяць вибивають російських окупантів, які вторглися в Україну. Робота кожного бійця неоціненна. Так, в Міноборони вирішили показати одного з багатьох українських героїв, що обороняють країну-офіцера Олександра з артилерійської бригади"Закарпатський легіон".

Українцям показали бійця ЗСУ, який як страшний сон для окупантів:

Українцям показали бійця ЗСУ, який як страшний сон для окупантів:

"Серед Пушкарів підрозділу, який регулярно "молотить" російську вщент, офіцер Олександр. Він - хоробрий, рішучий, впевнений у своїх діях! На рахунку його дивізіону-десятки знищених ворожих колон і багато російських окупантів", - розповіли про бійця.

Незабаром він і бійці дивізіону ще ефективніше будуть знищувати противника, адже отримають високоточні Британські М777, які надходять в Україну.

"Для нас не проблема перекваліфікуватися. Програмне забезпечення дозволяє обчислювати координати системи НАТО. Тому освоїмо стрілянину з гаубиць М777 через тиждень-другий", - поділився офіцер.

Також ми писали, скасування рейсів і паніка: повідомляється про вибухи на Всесвітній асамблеї охорони здоров'я в Женеві.

Крім того, ми повідомляли, окупанти в Маріуполі почали планувати наступний навчальний рік: підготували всього три "важливі" предмети.

Джерело