Ірина Федишин за останній тиждень стала героїнею одразу декількох скандальних історій. То українське журі, членкинею якого була і співачка, дало сусідній Польщі 0 балів на Євробаченні, то сама Ірина заявила, що гомосексуальність - це гріх.

Свою думку з приводу цих скандалів вирішив висловити і український музичний блогер Ваня Рассел.

Ірина Федишин хотіла на Мальдіви, а опинилася в Польщі, якій

Ірина Федишин хотіла на Мальдіви, а опинилася в Польщі, якій

Невелика підколка сталася ще на самому початку відео-пояснення від Вані. Адже він вставив кадру з шоу "Голос країни", де Джамала і Потап не могли по голосу впізнати Федишин.

"Ірина Федишин намагається виправдатися, що вона зі свого боку поставила Польщі 10 балів. В першу чергу вона вчинила неправильно, тому що не можна показувати, скільки балів ти ставила якійсь країні... І тут Ірина Федишин вирішила дати інтерв'ю, де вона заявляє, що вона не дуже добре ставиться до ЛГБТ",- згадує Рассел і наводить відео-уривок цього інтерв'ю.

Ірина Федишин хотіла на Мальдіви, а опинилася в Польщі, якій

Рассел задається логічним питанням: навіщо співачка пішла в журі конкурсу, якщо Євробачення - це в принципі про ЛГБТ.

"Цього року прояв ЛГБТ був максимальним. Навіщо ти йшла судити те, що тобі не подобається. А друге питання: яким взагалі боком Ірина Федишин потрапила до складу журі від України? За що зараз бореться Україна? За свободу, і ця свобода проявляється у всьому. У свободі слова, у свободі вибору партнера, у свободі жити, як ти хочеш. Я знав, що у Іри є пісня "Малесенькі долоньки", але я не думав, що у неї ще щось малесеньке".

Ірина Федишин хотіла на Мальдіви, а опинилася в Польщі, якій

Найдивнішим у цій всій історії Ваня вважає те, що Ірина Федишин зараз поїхала до Польщі, якій журі не дали жодного балу. 

"І вона не забула записати від себе ще одне відео-привітання для нас, з поясненнями. Краще б ти нічого не говорила... Про що співає Іра? Про долоньки і про те, що Іра хоче на Мальдіви. У цьому відео-зверненні вона спробувала виправдатися, але нічого не вийшло".

Далі блогер навів приклад "адеватного мислення" і показав уривок звернення співачки Ярослави Руденко, яка теж засудила Ірину Федишин.

Ірина Федишин хотіла на Мальдіви, а опинилася в Польщі, якій

"Зараз Ірина Федишин у Польщі. але вона ж хотіла на Мальдіви. Я хочу сказати, що Іра, це ж така крута можливість зараз полетіти. Ну, давай вже!",- підганяє Ваня Рассел.

Українець задається питанням, чому в 2022 році ще хтось так розмірковує і відправляє Федишин до учасниці "Танці з зірками" Ілони Гвоздьової, яка такої ж думки про людей нетрадиційної орієнтації.

Раніше ми повідомляли, що Ірина Федишин відповіла на хейт і глузування через слова про ЛГБТ-представників.

Джерело