В Україні розпочалась 88 доба героїчного протистояння українського народу російській агресії. У Генштабі Збройних Сил України зазначили, що станом на 6 ранку 22 травня противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.

Російські загарбники продовжують завдавати ракетних та авіаційних ударів по території України. При цьому ворог збільшив інтенсивність застосування авіації з метою знищення критичної інфраструктури населених пунктів у зоні ведення активних бойових дій.

На Поліському та Волинському напрямках підрозділи збройних сил Білорусі посилили ведення розвідки. У прикордонних районах Гомельської області зафіксували розгортання додаткових засобів радіоелектронної розвідки.

Збільшення авіаударів та спроби штурму: що відбувається на напрямках наступу ворога

Зберігається загроза завдання з території Білорусі ракетних та авіаційних ударів по об’єктах на території України. 

У Бєлгородській області противник розгорнув пускові установки оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер-М”. Крім того, ворог нарощує систему матеріально-технічного забезпечення та ремонтних баз.

За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито дев’ять атак ворога, знищено п’ять танків, чотири артилерійські системи, десять одиниць бойової броньованої техніки та два автомобіля противника. Підрозділи протиповітряної оборони уразили один БпЛА “Орлан-10”.

Зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил України збили дві крилаті ракети, а ударна авіація знищила дванадцять одиниць військової техніки ворога.

Збільшення авіаударів та спроби штурму: що відбувається на напрямках наступу ворога

Джерело