На сьогодні на півдні України, зокрема в Херсонській області, триває позиційна війна. Російській армії бракує сил для подальшого наступу.

Арестович про ситуацію на півдні: “росіяни вже не можуть наступати, а ми ще не можемо наступати”

Українські військові два тижні дуже послідовно знищували ворожі склади боєприпасів, озброєнь, техніки на півдні.

Про це розповів радник керівника офісу президента України Олексій Арестович у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним 21 травня.

“На півдні чиста “позиціонка” (позиційна війна – ред.). Те, що стосується Херсонської області, її правобережної частини – там недостатньо сил російської армії, щоб узагалі наступати куди-небудь. Вони намагалися зробити ці рухи, але ми її винесли, скажемо так”, – розповів Арестович.

“Тобто два тижні ми дуже послідовно знищували склади боєприпасів, озброєнь, техніки. І там виходить ситуація така: росіяни вже не можуть наступати, а ми там ще не можемо наступати. Тому йдуть артилерійські дуелі на дальніх дистанціях. Там десь намагаються рухатися війська, пощипувати. Але це от та “позиціонка”, про яку так довго говорили”, – додав радник голови ОП.

Запис Арестович про ситуацію на півдні: “росіяни вже не можуть наступати, а ми ще не можемо наступати” спершу з’явиться на UA-IN.

Джерело