Губернатор Миколаївської ОГА Віталій Кім став тією людиною, якою пишається не тільки вся область, але і вся Україна. Від його "Доброго ранку, ми з України" відразу ж теплішає на душі.

Він майстерно може заспокоїти українців, які починають розводити паніку. Часто у нього це виходить навіть краще, ніж у "заспокійливого" Олексія Арестовича.

В ефірі шоу "Сніданок з 1+1" Віталій Кім розповів про актуальну ситуацію в місті Миколаєві та області.

Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав:

Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав:

У його телеграм-каналі фоловерів в 2 рази більше, ніж населення всього Миколаєва, що ще раз підтверджує те, що жителі всієї України приходять до нього за гумором і заспокоєнням.

Віталій Кім оцінив кількість руйнування в місті та області, а також припустив, скільки часу знадобиться для відновлення.

"В області більше 3 тисяч об'єктів пошкоджені або знищені, в місті трохи менше. Часу багато, але час залежить від грошей і від присутності окупантів на нашій території. Люди, які повинні і вміють це робити зараз на фронті... Я думаю, що мінімум 2 роки, а далі - як піде".

Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав:

Щодо посівної Віталій Кім заспокоює - навіть між нами та окупантами українці обробляють землю і все гаразд.

"Проблема в реалізації та логістиці, тому що у нас заблоковані порти".

Прокоментував губернатор і проблему з паливом.

"Черги є, палива мало. У військових паливо є, а цивільні - є проблеми, потрібно почекати. Ситуація вирівняється".

Хоче Віталій Кім організувати питання з курортним сезоном.

"Я не знаю, як можна заборонити людям використовувати бази відпочинку. Я хочу, щоб він був в урізаному сенсі. Це не про заробіток, це про виживання для людей. Може будуть використовуватися внутрішні водні ресурси, які не заміновані. Всі ми розуміємо, що потрібно відпочивати".

Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав:

Ведучі відзначили, що зараз стало набагато менше "заспокійливого" Кіма для українців і запитали про причини цього. Віталій знайшов, що відповісти і на це питання:

"Дивіться, зараз лінія фронту стоїть на місці, добре працюють наші військові і як вони кажуть, це активна оборона. Ворог несе значні втрати. Я зайвий. По-друге, дуже багато роботи з відновлення інфраструктури. Зараз більш все спокійно, тому я зменшую медійну присутність, тому що повинен працювати. Якщо буду погано працювати, то мене Президент просто вижене з роботи".

Раніше ми повідомляли, що Віталій Кім висміяв новий план росіян, хотіли програти з самого початку: "Боже, яке кончене".

Джерело