Команда викладачів та студентів Фахового коледжу культури і мистецтв запрошує мешканців Калуської громади на благодійний ярмарок.

За словами організаторів, виникла потреба у зборі коштів на оптичний приціл ZCO 527 для калуських бійців 102-го зведеного батальйону 116-ї бригади територіальної оборони ЗСУ, які з самого початку війни забезпечують мирне небо над головами українців, інформують “Вікна”.

Тому калушан та гостей міста запрошують сьогодні, 19 травня, у Всесвітній День вишиванки, взяти участь у благодійному мистецькому ярмарку, яка відбудеться на площі Героїв о 16.30.

Збиратимуть на оптичний приціл: у Калуші проведуть “вишиванковий” ярмарок

Дрес-код: вишиванка. Внесок кожного у загальну справу — неоціненний, переконані організатори, серед яких — Фаховий коледж культури і мистецтв, Калуська інтернет-мережа КІМ, ГО “Громадський простір Калуша”.

За словами голови “Громадського простору Калуша” Миколи Височанського, організацію утворили голови ОСББ для створення револьверного фонду, залучення фінансування для реалізації проєктів з відновлення багатоквартирних будинків.

Однак хотілося працювати не тільки в технічному напрямку, але й у громадсько-культурному. Розпочали із благодійництва, а надалі планують організувати тренінги, інтелектуальні заходи, які б заохотили молодь до знань та саморозвитку.

Читайте також:

До Дня вишиванки у Коломиї проведуть благодійні заходи

Привітання з Днем вишиванки: проза, вірші українською мовою

Збиратимуть на оптичний приціл: у Калуші проведуть “вишиванковий” ярмарок Збиратимуть на оптичний приціл: у Калуші проведуть “вишиванковий” ярмарок

Джерело