Відома українська співачка і героїня романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч розповіла, чому об'їхавши півсвіту вона зрозуміла, що найкраще жити в Україні. Цим зірка поділилася на своїй сторінці в instagram.

Злата Огнєвіч розповіла, що ще з юних років у неї була мрія побачити світ, зокрема потрапити в США, де хотіла працювати в театрі де-небудь на Бродвеї. Життя повернулося інакше, але співачка все одно потрапила в Америку, а також об'їхала кілька десятків країн. Зірка зізналася, що об'їздивши півсвіту вона зрозуміла, що для неї Найкраща країна - Україна.

Злата Огнєвіч розповіла, чому об'їхавши півсвіту залишилася жити в Україні:

Злата Огнєвіч розповіла, чому об'їхавши півсвіту залишилася жити в Україні:

"Подорожі по світу (більше 34 країн) привели мене до розуміння, що я живу в класній країні. Так! У нас реально крута Країна, культура, люди і цей особливий український вайб! Карпати - місце сили, унікальна енергетика. Там зі мною сталося багато одкровень. В Одесі, до речі, теж багато одкровень сталося (хто пам'ятає "Холостячка 21")", - поділилася знаменитість. 

Злата Огнєвіч зазначила, що для неї в Україні все особливе. Навіть небо володіє особливою привабливістю.

"Ви коли-небудь зупинялися влітку, вночі, посеред дороги і дивилися на зоряне небо? Це - магія і вона в саме серце. І наше небо, воно - особливе. Все тут особливе, в Україні. Моє. Рідне", - додала співачка. 

Також ми писали, Анна Кошмал зі "Сватів" показала, як утримує психологічну рівновагу в умовах війни: "Інше відчуття себе".

Джерело