Моніка Лю, яка представляла Литву на "Євробаченні-2022" переспівала пісню переможців з України Kalush Orchestra Stefania. Таким чином зірка вирішила підтримати Україну та її народ. Кліп з її виконанням пісні опублікували на YouTube-каналі Литовського національного театру опери та балету.

З початку війни багато країн і знаменитостей, в тому числі всесвітньо відомі, висловили свою підтримку Україні. Особливу підтримку світ показав на" Євробаченні-2022", де Україна перемогла з великим відривом. 

Фіналістка

Фіналістка

Так, представниця Литви на "Євробаченні-2022" Моніка Лю переспівала пісню Kalush Orchestra Stefania, яка допомогла їм перемогти на конкурсі. Таким жестом зірка вирішила показати солідарність з українським народом. 

"Всі бали з Вільнюса йдуть Україні. Ми будемо з вами до кінця. Слава Україні!",- саме такими словами починається кліп, записаний на підтримку України. 

Фіналістка

Варто відзначити, що Моніка Лю з самого початку конкурсу не приховувала, що підтримує Україну. Вона часто демонструвала український прапор, а коли Kalush Orchestra здобули перемогу вона зазначила, що їх тріумф не викликає у неї ніяких питань. 

Також наш портал інформував, Аліна Гросу стала куховаркою і майже нагодувала українських переселенців волоссям: "8 років війни не помічала".

Крім того, наш портал повідомляв, дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала дорослий вчинок своєї дочки: "Душа навиворіт, коли розумієш".

Джерело