Засновник проєкту "InfoCar.ua" Павло Кащук оприлюднив фотографію наслідків чергової спроби російських військових перейти річку Сіверський Донець в районі села Білогорівка. Він додав, що у воді опинилися 8 російських танків.

За словами Кащука, це результат втечі військових РФ, які намагалися залишити берег річки, який контролюють українські військові.

Він зазначив, що таким чином російський підрозділ спробував перейти р. Сіверський Донець вбрід, однак не підготували машини для такого маневру.

В річці Сіверський Донець неподалік Білогорівки затонули 8 російських танків Що відомо Понад 50 будинків зруйнувала армія РФ у Гірській та Попаснянській громадах Українські військові зачистили Щедрищеве на Луганщині, в Білогорівці армія РФ втратила 90 одиниць важкої техніки 13 травня, військовослужбовці угруповання Об’єднаних сил відбили 10 атак армії РФ. Ще на трьох локаціях тривають бої. Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. 12 травня на Луганщині підрозділ ППО 81-ї бригади Десантно-штурмових військ збив російський ударний вертоліт Мі-28 "Нічний мисливець".

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

Джерело