За словами очільника області, у Луганській області йдуть тяжкі бої, але українські захисники дають гідну відсіч окупантів.

Про це сказав очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у коментарі 24 каналу.

"Цілий батальйон відмовився йти у наступ. Вони просто неозброєним оком бачать, що відбувається, і зараз наші хлопці вже починають артилерією відпрацьовувати у той бік, де окупанти намагалися закріпитись", – сказав Гайдай.

"Вони неозброєним оком бачать, що їх знищують": на Луганщині цілий батальйон окупантів відмовився йти в наступ

Він додав, що російські військові бояться Білогорівку ще більше ніж Чорнобаївку, але вони однаково йдуть туди і знаходять там лише смерть.

"Якщо порівняти Білогорівку з Чорнобаївкою, то вона у деяких напрямках відпочиває, бо є така упоротість і тупість. Бо як ще пояснити, щоб так лізти й ставити понтонні мости в одному й тому самому місці, де вже розбили майже 90 одиниць важкої техніки. Там спалили купу орків і потопили якусь їхню гондолу. Ще збили гелікоптер. Це просто жах, і вони все одно намагаються щось там зробити", – розповів Гайдай.

Нагадаємо, Генеральний штаб ЗСУ розповів про ситуацію на основних напрямках Донбасу.

Читайте також:

"Стільки авіації РФ не втрачала у жодній війни за десятки років": Зеленський повідомив про збитий ювілейний літак окупантів

"Нікого не залишимо ворогу": Зеленський назвав, скільки населених пунктів звільнено від окупантів

Керівник української розвідки розповів про хворобу Путіна та коли в Україні закінчиться війна

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело