Росія продовжує погрожувати іншим країнам вторгненням. Так, голова комітету Держдуми РФ з контролю Олег Морозов у своєму Telegram-каналі заявив, що через висловлювання свого керівництва Польща «може опинитися в черзі на денацифікацію».

Коментуючи заяви польського прем'єр-міністра Матеуша Моравецького, який назвав «русскій мір» «раковою пухлиною», він наголосив, що Польща може стати першою у цій черзі.

«Своїми заявами про Росію як «ракову пухлину» та про «контрибуцію», яку ми маємо виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України», – наголосив парламентарій.

Росія вже відкрито погрожує Польщі війною

Зазначимо, що раніше Моравецький у колонці британського видання The Telegraph жорстко висловився з приводу того, що коїть Росія в Україні.

«Ми не можемо мати жодних ілюзій. Це не божевілля, а навмисна стратегія, яка вже відкрила шлях геноциду. «Русскій мір» – це ракова пухлина, яка не просто пожирає більшу частину російського суспільства, вона становить смертельну загрозу для всієї Європи. Тому недостатньо просто підтримувати Україну у її збройній боротьбі з Росією. Ми маємо повністю викорінити цю нову жахливу ідеологію», – сказав він.

Раніше Дуда заявив, що кордону між Польщею та Україною фактично не буде на десятиліття, а може бути, що і на сторіччя. На це влада Російської Федерації істерично відреагувала.

Джерело