Зазначається, що запаси крові накопичують вже протягом кількох тижнів

Росія накопичує запаси крові та медикаментів. Їх доставляють у мобільні шпиталі в пунктах дислокації російських військ на кордоні з Україною. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє агенція Reuters.

Зазначається, що запаси крові, яку ймовірно планують використовувати для переливання пораненим, накопичують вже протягом кількох тижнів. Журналісти намагалися отримати офіційний коментар з цього приводу. Але у Москві їхній запит проігнорували. А у Вашингтоні не змогли ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.

У ЗМІ повідомили, що Росія накопичує запаси крові та медикаментів: причини

Нагадаємо, у Пентагоні також повідомили, що Росія робить запаси медикаментів. Їх розміщують у мобільних шпиталях російської армії поблизу українського кордону. Про це повідомляє Американська газета The Wall Street Journal із посиланням на власні джерела.

Як повідомляв 5.UA, Єнс Столтенберг заявив, що Альянс не планує перекидати військові сили в Україну. 

Нагадаємо, розслідувачам з Conflict Intelligence Team (CIT) вдалося отримати перше підтверджене відео перекидання російських десантників до кордону з Україною.

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив за підсумками засідання Радбезу, що ситуація в Україні – повністю контрольована. 

Нагадаємо, станом на зараз не спостерігається жодних явищ чи дій військового характер на кордоні України, які б помітно відрізнялися від того, що відбувалося навесні минулого року.

Крім того, Резніков зазначив, що, за даними розвідки, військові Російської Федерації не створили жодного ударного угрупування, що б свідчило про ймовірність наступу. 

Нагадаємо, міністр оборони України Олексій Резніков заявив про те, що нинішня ситуація на нашому кордоні з Росією принципово не відрізняється від тої, що склалася навесні минулого року.

Джерело