Прем'єра нового треку відбулася на YouTube-каналі групи "Океан Ельзи", і за перші кілька годин він зібрав понад 50 тисяч переглядів. Також представив новий кліп Святослав Вакарчук у своєму Instagram.

"Океан Ельзи. Київ. "Весна" в січні. Аполлінер. Верлен. Рембо. Париж і міст Мірабо. Саме такий оригінальний склад творців, міст, країн, історій зустрілися в новій роботі - синглі "Весна" - улюбленої групи країни, яку ОЕ презентують рівно за місяць до початку календарної весни 28 січня 2022 р", - йдеться в підписі до відео на YouTube.

Розчулені українці тут же почали обговорювати в коментарях новий кліп "Океану Ельзи": "Те, що не вистачало душі! Старий, крутий, драйвовий Океан Ельзи! Вогонь! Кліп - супер! Пісня надовго оселиться в плейлисті!", "До сліз! Прекрасно, ніжно і неймовірно талановито! Спасибі, Слава!", "Режисер молодець! Атмосферний кліп", "О, як зворушливо. Музика, як завжди - в саме серце! Спасибі, Океан!", "Кліп абсолютно шикарний. Додуматися до такої парадоксальної ідеї, що наступаюча весна – це час померти. Океан Ельзи завжди вмів співати про любов і вміє досі", "Я не планувала сьогодні плакати через сніговиків. Дуже чіпляє, браво, Святослав".

Джерело