Головне за ніч: переслідувач

"Холостячка" Злата Огнєвіч більше не хоче бути самотньою

Відома українська співачка Злата Огнєвіч зовсім нещодавно стала "переможницею" в ситуації з переслідувачем, який погрожує їй вже протягом трьох років. Поліція його затримала, тому виконавиця може відчути себе вільною.

Головне за ніч: переслідувач

Головне за ніч: переслідувач

Квітуча від радості Ані Лорак засвітилася в обіймах молодого репера

Відома співачка Ані Лорак активно веде блог в соцмережі і регулярно радує шанувальників новими фото і відео, а також ділиться новинами і думками. Так, цього разу зірка презентувала в instagram свій новий трек, який записала з популярним репером.

Головне за ніч: переслідувач

Українці згадали яскраві жарти Скрябіна про Путіна - так міг тільки Кузьма

Цього разу відеороликом з одного з його концертів поділилися в ТікТок на сторінці "samobutniy". Андрій Кузьменко завжди мав проявлену проукраїнську позицію. Він любив країну і людей, які тут живуть. Після подій 2014 року позиція Кузьми стала ще більш вираженою, що не могло не відбитися на його творчості.

Головне за ніч: переслідувач

Безкоштовні овочі та фрукти: українка знайшла спосіб врятувати пенсіонерів від голоду - ідея на вагу золота

Народний депутат і колишній голова екологічної інспекції Єгор Фірсов, який працює в установі "Офіс довкілля" розповів історію, як в організацію звернулася пенсіонерка і поділилася цікавою ідеєю для розвитку столиці та інших міст. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook.

Головне за ніч: переслідувач

Катя Репяхова показала, в якій небезпеці син Віктора Павліка - довелося вжити екстрених заходів

Нинішня дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова переступила чергову сторінку свого життя з високо піднятою головою. Зараз Катерина знаходиться на шляху створення свого бізнесу, але поки вирішила поговорити про дитину - Міша захворів.

Джерело