Для хворих на COVID-19 дітей в Дніпропетровській обласній дитячій лікарні виділили 35 ліжок. Усі вони оснащені централізованою подачею кисню. Нині майже всі ліжка заповнені. Про це Суспільному розповів гендиректор лікарні Олексій Власов.

За словами гендиректора, наразі у відділенні перебуває 28 дітей, з них 21 мають позитивні ПЛР тести, інші очікують на результати їхніх ПЛР обстежень.

"За потреби, кількість ліжок у відділенні збільшать до 60-ти. Щодня до ковідного відділення поступає від 5 до 10 дітей. Середній вік дітей - від двох до 7 років", - сказав Олексій Власов.

Дніпро: дитяче відділення для хворих на COVID-19 - майже заповнене

Завідувачка приймального відділення обласної дитячої лікарні Наталія Волнянська розповіла про основні симптоми, з якими потрапляють у відділення діти.

"В основному, це - лихоманка, яка погано збивається. Також у дітей проявляється блювота, біль в животі, пронос, біль у вухах, нежить", - сказала лікарка.

У випадках, якщо дитина лихоманить більш ніж дві доби і батьки не можуть справитись з лихоманкою, або їх бентежить стан дитини, лікарка радить звернутись у приймальне відділення обласної дитячої лікарні. Тут дитину оглянуть лікарі педіатри та проконсультують батьків.

Читайте також

- Безкоштовна комп'ютерна томографія: де зробити у Дніпрі

- Дніпро: у лікарні Мечникова 13 пацієнтів з коронавірусом — на апаратах ШВЛ

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Джерело