Від 31 січня на дистанційне навчання, яке триватиме до 25 лютого, переходить Поліський національний університет та житомирська "Політехніка". Ректор Поліського університету Олег Скидан розповів Суспільному, що таке рішення у їхньому закладі прийняли після відповідної рекомендації міністерства освіти і науки.

За його словами, з 31 січня студенти мали вийти на стаціонарне навчання, а замість цього підуть на "дистанційку".

"Ми теж бачимо, що динаміка захворюваності зростає і координуємо діяльність з іншими навчальними закладами. Фактично після канікулярного періоду ми мали розпочати навчання з понеділка, 31 січня, але, враховуючи ситуацію і рекомендації міністерства, переходимо на дистанційну форму навчання. Заняття проводяться, як правило, на різноманітних платформах дистанційного навчання – на тій же програмі Zoom, до прикладу. Використовуються відповідні ресурси, які є у кожному навчальному закладі. У нас це платформа Moodle. Тобто є уже і інструменти, і досвід та практика, як це вже робилося останні два роки під час загострень епідеміологічної ситуації", – каже Олег Скидан.

У Житомирі два університети переходять на дистанційне навчання

Упродовж року в університеті коригують навчальний розклад, бо не за усіма дисциплінами можна вчитися дистанційно.

"Достатньо важко готувати лікаря ветеринарної медицини, агронома чи агроінженера без щоденного використання наявної лабораторної бази. Звичайно ми намагаємося у дистанційний режим переносити такі курси, які не потребують практичних занять. А у весняний та літній періоди, поки ще іде навчальний процес, надолужуємо це, балансуючи розклад та навчальні години. Тобто ми навчальний план виконуємо, але доводиться постійно його коригувати", – поінформував ректор Поліського університету.

На дистанційне навчання, яке триватиме до 25 лютого, переходить і житомирська "Політехніка". А от у Житомирському держуніверситеті імені Івана Франка із ситуацією з навчанням визначатимуться наступного тижня, адже студенти цього навчального закладу до сьомого лютого відпочивають на канікулах.

Читайте також У Житомирській громаді з 31 січня учні йдуть на дистанційне навчання. Школи Житомира переходять на дистанційне навчання на тиждень. На Житомирщині за добу, 27 січня, підтвердили коронавірус у 1 988 жителів області. На Житомирщині вакцинуватимуть від поліомієліту дітей, які пропустили щеплення.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело