Посольство США в Україні попереджає, що Кремль під гаслами про мир приховує підготовку до війни. Про це пресслужба посольства повідомила у Twitter.

«Як дізнатись, що Росія хоче війни? Вона кричить «Мир!». Зараз пропагандистська машина Кремля працює на повній швидкості, намагаючись приховати тисячі військових, які зосереджені на кордоні України», – йдеться у повідомленні.

Посольство також оприлюднило відеоролик, у якому процитувало заяви російських офіційних осіб про буцімто прагнення миру, навело відеофакти російської військової агресії і застерегло, що зараз Росія посилила дезінформацію, що Україна є «агресором» для виправдання своїх завчасно спланованих воєнних дій.

«Як дізнатись, що Росія хоче війни?». Посольство США зробило ролик про агресію РФ


«Загроза ескалації воєнних дій реальна, але інформаційна війна Кремля давно розгортається на повну. Їхньому слову не можна вірити. Ми бачили це в минулому. Кремль не хоче миру», – додали у посольстві.

Крім того, американські дипломати зазначили, що гібридна війна має на меті розколоти і залякати українське суспільство, «але ми залишаємося єдиними і разом дамо відсіч брехні Кремля».

Натомість сьогодні Володимир Зеленський заявив, що не бачить «більшої ескалації, ніж була раніше».

До слова, як заявив соціолог, 40% українців досі позитивно ставляться до Росії і не вірять, що вона нападе.

Раніше директор Інституту соціології Національної академії наук Національної академії наук Євген Головаха на прикладі «Калинки-малинки» пояснив, чим росіяни відрізняються від українців.

Читайте також матеріали:
  • Річард Бренсон: Україна та Росія. Мої думки
  • Як українці реагують на воєнну істерію? Соціологія фіксує несподівані тренди
  • Френсіс Фукуяма: Чому Україна має значення

Джерело