Володарка найбільших у світі сідниць, Наташа Краун поділилася новим роликом, на якому вирішила трохи потанцювати. Її формам позаздрить навіть Кім Кардашьян. 

Новий пост з'явився на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно дівчина радує шанувальників своїми кадрами, і демонструє пишні форми.

Ось вона, справжня

Цього разу на новому ролику вона вирішила станцювати, але, в незвичайний спосіб. Вона лежала на великому ліжку в пікантній позі, і почала танцювати своїми сідницями в обтягуючому костюмі з хижим принтом.

Вона абсолютно не соромиться своїх незвичайних форм, а також сідниць рекордного розміру, і завжди позує так, щоб всі інші також змогли їх оцінити. 

Не можна не відзначити того факту, що вона не намагається схуднути, а навпаки харчується вкрай ситно, щоб набрати вагу, і тим самим відростити ще більшу великі форми. Крім того, блогерка неодноразово вдавалася до послуг пластичних хірургів для підтяжки сідниць. Зараз їх об'єм близько двох метрів.

"Чим більше я поповнюю, тим краще буде моя попа. І я піду на все, щоб стати володарем найбільшої п'ятої точки в світі" - розповіла Наташа про свою мету. 

У коментарях користувачі захоплюються її завзятістю, і роблять їй компліменти. 

Ось вона, справжня

Раніше повідомлялося, що вбладательніца найбільших сідниць в світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків в леопардових лосинах

Також,  володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун одягла білизну не за розміром і засвітила все

Джерело