Цього разу прийшли новини, які краще не читати людям зі слабкими нервами. У сусідній Російській Федерації, в Ленінградській області під час водохресних купань загинула 40-річна жінка.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих журналістів, а також відео, яке доступне в мережі YouTube.

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини:

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини:

Повідомляється, що трагедія сталася в Гатчинському районі на річці Оредеж в середу, 19 січня. На кадрах, знятих очевидцями, видно, як жінка стрибає в ополонку і відразу зникає під водою. Слідом за нею в воду на допомогу кидаються її родичі, проте пошуки ні до чого не призводять. 

При цьому на березі знаходилися діти зниклої, які весь цей час спостерігали за тим, що відбувається. Відомо, що водолази кілька разів спускалися в річку для пошуків зниклої, але її тіло знайти так і не вдалося. Як відзначають фахівці, річка Оредеж володіє швидкою течією - до 3 м/с.

"Наскільки відомо, жінка пішла занурюватися в місце, де немає рятувальників, немає правильного освітлення - на річці просто була вирубана майна. Розглядаються два варіанти: або це було синкопальне утоплення (смерть внаслідок спазму судин), або її просто знесло течією", — розповів журналістам начальник місцевої аварійно-рятувальної служби Олександр Зуєв.

Джерело