Буквально днями відома українська телеведуча новин повернулася в Україну з-за кордону і обурилася роботою аеропорту "Бориспіль". Телеведуча заявила, що вона простояла у величезній черзі на паспортному контролі і байдужості прикордонників.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Алли Мазур в мережі Facebook.

Алла Мазур застрягла в

Алла Мазур застрягла в

"Знову аеропорт "Бориспіль". І знову величезний натовп на паспортному контролі... Втомлені пасажири, як оселедці в банку. Діти нудяться і плачуть. Ні про яку дистанцію на порозі чергового сплеску пандемії і мови не йде", – заявила Алла Мазур.

Алла Мазур застрягла в

За її словами, з довжелезного ряду віконець паспортного контролю працювали тільки три, тоді як в "Борисполі" назбиралася купа пасажирів з декількох рейсів.

Алла Мазур застрягла в

Поки інші мовчки стояли в черзі, ведуча підійшла до працівниці аеропорту і попросила передати прикордонникам, що на контролі завал. Однак дівчина ніяк не відреагувала.

Так, Алла Мазур пообіцяла пасажирам, які стояли поруч, що не пропустить це крізь пальці. На особистій сторінці в Facebook вона звернулася до Державної прикордонної служби України і попросила врегулювати цю проблему.

"Таке собі регулярне "маринування пасажирів" - це злочин перед людьми, тому що порушуються всі епідемічні правила. По-друге, дуже погана презентація країни. Фактично антиреклама. А головне-приниження і зневага до своїх співгромадян", – не стримувалася Алла Мазур.

Джерело