Чи збирається Ye співпрацювати з Майклом Джорданом: деталі

Про це повідомляють #Букви з посиланням на допис Ye в Instagram.

Нещодавно Ye, раніше відомий, як Каньє Вест, опублікував фотографію логотипу бренду Jumpman у своєму Instagram. На другому слайді допису артист поділився знімком екрана твіту магазину спортивного взуття Nice Kicks, у якому йдеться, що він долучається до співпраці з Майклом Джорданом та DJ Khaled.

Каньє Вест також успішно працював з Gap YZY, після чого колекція була повністю розпродана, мав колаборацію з Balenciaga в роботі. Наразі він все ще є партнером Adidas. Їх спільна продукція продовжує набувати популярності у всьому світі.

Минули роки відтоді, як Ye залишив Nike, щоб працювати з Adidas, але навіть коли він досяг нових висот, його робота з Nike залишається безпрецедентною, а старі пари Air Yeezys 1 і 2 досягають рекордних цін на аукціонах.

  • Нещодавно, шанувальники американського репера Каньє Веста після публікації його останньої світлини попросили видалити її з соціальної мережі.
  • Популярний американський репер Каньє Вест та акторка Джулія Фокс спільно відвідали мюзикл на Бродвеї, а потім повечеряли в одному з ресторанів Нью-Йорка.
  • Популярний американський репер Каньє Вест познайомив свою нову дівчину акторку Джулію Фокс зі співачкою Мадонною. Зірки поділилися світлинами у соціальних мережах.

Джерело