Остання гонка для жіночої збірної України перед Олімпіадою.

Лише одна українська біатлоністка - Юлія Джима - виступить у заключній жіночій гонці Кубка світу напередодні Олімпійських ігор у Пекіні.

У неділю, 23 січня, Джима під 24-м номером візьме участь у масстарті в італійському Антгольці. У масстарті виступають представниці топ-25 світового рейтингу і 5 спортсменок, що набрали найбільше очок на етапі. Українка потрапила до переліку учасників масстарту за рахунок того, що зі змагань знялись біатлоністки, що стояли вище за неї у світовому рейтингу IBU. Джима не заробила жодного бала в індивідуальній гонці в Антгольці, але обіймає 31-шу сходинку в рейтингу.

У масстарті на Кубку світу в Антгольці виступить лише одна українка: старт-лист Читайте також: Дві українки - у топ-40 індивідуальної гонки Кубка світу в Антгольці: результат

До слова, у цьому сезоні українська біатлоністка вже брала участь в масстарті. На етапі Кубка світу в Ансі українка показала 28-й результат, зробивши 7 хиб на вогневих рубежах.

Говорячи про склади команд-суперниць, то в масстарті візьмуть участь лідерки збірної Білорусі - Анна Сола та Дінара Алімбекова, перша володарка Малого кришталевого глобуса в сезоні Маркета Давідова з Чехії, а також переможниця та призерка індивідуальної гонки в Антгольці - Жюстін Бреза-Буше та Жюлья Сімон із Франції.

Старт-лист жіночого масстарту (початок о 16:15) 24. Юлія Джима Повний старт-лист на гонку тут

Біатлон: Кубок світу 2021/22 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на телеканалі UA: Перший.

Також деякі гонки сьомого етапу можна буде слухати в прямому ефірі на Радіо Промінь. Особливість показу біатлону на сайті Суспільне Спорт - трансляції без реклами та в HD-якості.

Суспільне Спорт запустило подкаст "Коментаторська": слухайте епізод про головні події року в українському спорті

Джерело