Андрій – дитина з багатодітної сім’ї, яка проживає на Долинщині.

В шестирічного  хлопчика відмовили дві нирки. Спочатку одна, а за півроку – друга. Оскільки родина з віддаленого села Долинського району і змоги їздити щодня в лікарню в них немає, то мама Андрія робить йому діаліз самостійно вдома, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на голову благодійного фонду «Час добра та милосердя» Валерію Кушніренко.

Андрій стоїть в черзі в листі очікування для трансплантації хоча б однієї нирки від донора у Львові. За словами лікуючого лікаря Андрійка, донор може з’явитися і через рік, а може і через десять років.

Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога

Хворим, які очікують на трансплантацію органу, за законом дозволено очікувати тільки в одній з клінік України і паралельно в одній із клінік ЄС.

«В Україні Андрійко вже є в листі очікування, тож ми вирішили допомогти і використати додатковий шанс для дитини, поставити в чергу, в лист очікування в Білорусь.  Андрій з мамою вже почали виробляти закордонні паспорти, бо до знайомства з нами, вони навіть мріяти не могли про таке! В середньому, діти на перитональному  діалізі (який зараз проходить Андрій) живуть 5 – 7 років, далі переходять на гемодіаліз. Але знов ж таки, ніхто з лікарів впевнено не скаже, що так, дитина зможе прожити 5 – 7 років на діалізі. Під час перитонального діалізу в Андрійка тиск завищує за 200  мм рт. ст, кров носом вже стало звичним… Стан дитини погіршується, і кожен новий день може принести біду», – розповідає Валерія Кушніренко.

Для того, щоб стати в лист очікування в клініці Білорусії спочатку потрібно пройти там повне обстеження, вартість якого становить близько 2000 євро. Якщо стан здоров’я дозволяє, то потрібно вносити оплату за трансплантацію і чекати того єдиного донора.

Тож усіх просять допомогти зібрати кошти для обстеження і дати Андрійку ще один шанс одужати.

Фінансово допомогти можна за реквізитами:

Карта ключ Приватбанк –  5169330522151635 – Кушніренко Валерія. (Обов’язково в призначенні платежу вказувати “Для Андрія “).

 Рахунок IBAN UA313366770000026005052549009

 EGRPOU – 42732425

Найменування отримувача – Благодійна організація “Час добра та милосердя”

PayPal – ivan.fedyk86@gmail.com (позначка -“для Андрія”).

Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога

Джерело