Про це пише британське видання Daily Mail.

У Китаї створили карантинні табори через COVID-19 – люди скаржаться на жахливі умови

Фото: скрін з відео Daily Mail

Комуністична країна намагається “викорінити” вірус, незважаючи на попередження лікарів про те, що штам Omicron не дасть змоги повністю позбутися вірусу у країнах. У табори потрапляють як вагітні жінки, так і діти й люди похилого віку.

Нині у цій країні загалом 20 мільйонів людей перебувають на жорсткому карантині у своїх домівках або в ізоляторах. На домашньому карантині їм заборонено виходити навіть за їжею.

На жорсткий карантин відправляють цілі міста. Зокрема, Сіан – 13 мільйонів людей, Аньян – 5,5 мільйона жителів, Ючжоу – 1,2 мільйона осіб.

Зокрема, місто Аньян було “заблоковано” після того, як увечері в понеділок з’явилось повідомлено про два випадки Omicron.

Китайці оприлюднили відео у соцмережах із таборів із жахливими умовами: люди перебувають у невеличких боксах із дерев’яним ліжком і туалетом усередині. Пакети з продуктами їм роздають працівники у захисних костюмах.

“Тут нічого немає, тільки – предмети першої необхідності. Нас перевезли вночі – понад тисячу осіб. Тут багато літніх людей та дітей. Вони просто недбало розмістили нас”, – скаржаться громадяни.

  • Нагадаємо, що Китай закрив третє місто на локдаун через спалах варіанту коронавірусу Omicron.
  • Китай в межах розслідування походження COVID-19 та на фоні закликів щодо прозорості інформації про походження вірусу дослідить зразки крові жителів Уханя.

Джерело