Значення і походження імені Микола

Ім'я Микола походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як "переможець народів".

Форми імені Микола

Ім'я Микола та його значення. Походження імені, характер, сумісність з іншими іменами

Миколай, Микула, Коля, Миколка, Колюня, Колюся, Колюш, Коляном, Коляша, Кока, Николаша, Ніколя, Нік, Нікаша, Нікуся, Нікуша, Миколка.

Микола – характер та доля

Микола у дитинстві

Маленький Коля росте спокійною та товариською дитиною. Він легко заводить знайомства в садочку та в школі, добре йде на контакт із дорослими. Микола рідко вередує, а якщо й виявляє нетерпіння, то скоріше це не його вина. Його цінують друзі і він користується популярністю у дитячому колективі.

У навчанні спокій Миколи трансформуються у наполегливість та завзятість. Він не завжди схоплює все на льоту, але його старанність допомагає йому вчитися на гарному рівні. Добре даються різноманітні активні види спорту. З радістю ходить на тренування після школи. Особливо різні бойові єдиноборства.

Доросле життя Миколи

Якщо спробувати коротко охарактеризувати Миколу, то найголовнішою його рисою можна назвати витримку та самоволодіння. Він настільки непохитний у своєму спокої, що іноді може виникнути відчуття якоїсь відстороненості, але це зовсім не так. Це один із зовнішніх проявів його аналітичного розуму. Він ніби спостерігає за всім збоку і лише іноді втручається у те, що відбувається.

Робота для Миколи досить важлива у житті. Він схильний до систематизації будь-яких процесів. Він у своїй гонитві за ефективністю, зовсім втрачає людяність, що іноді стає перешкодою у спілкуванні з колегами. Однак на посаду керуючого або системного аналітика він ідеальна кандидатура.

Кохання, сексуальність, шлюб

Сім'я для Миколи – це одна з найважливіших складових його життя. Він сприймає сім'ю, як одні з критеріїв оцінки своєї успішності, так що сім'я буде як на картинці. У шлюбі поводиться як ревнивий чоловік. Своїй коханій за жодних обставин не зможе пробачити зради. Довго не затягує з пропозицією руки і серця, якщо жінка йому сподобалась. У сімейному житті Микола досить мовчазний і не пред’являє серйозних вимог до побуту. Сам любить працювати по дому, особливо якщо це не квартира, а будинок. Любить дітей та із задоволенням проводить з ними час. 

Сумісність імені Микола з іншими іменами

Які імена підходять для шлюбу

Найбільша вірогідність міцних стосунків у Миколи з іменами: Анастасія, Вікторія, Ганна, Ірина, Катерина, Ксенія, Марія, Олена, Ольга, Світлана, Тетяна, Юлія. 

Найменша ймовірність міцних стосунків у Миколи з іменами: Алла, Валентина, Галина, Інна, Людмила, Марина, Олеся.

Іменини Миколи

Іменини Миколи 2021 року за православним календарем святкують 6 січня, 16, 17 лютого, 11, 13, 15, 22 березня, 3, 7, 22, 29, 30 травня, 9, 11 серпня, 5, 6, 8, жовтня, 10, 13, 25 листопада, 12, 19, 29 грудня.

Читайте також: 

З Днем святого Миколая: оригінальні привітання у віршах, листівках і картинках

Добрий ранок: побажання доброго ранку у прозі, своїми словами, в картинках

Вихідні і державні свята у грудні: скільки будемо відпочивати

Церковні свята у грудні 2021: православний календар на місяць

Джерело