У селищі міського типу Шабельківка, що на Донеччині, створили шкільне телебачення. Студію облаштували в Краматорському навчально-виховному комплексі № 32. Гроші на обладнання виграли у конкурсі "Освітній марафон". Про це Суспільному повідомила директорка навчально-виховного комплексу Наталія Тесленко.

Шкільне телебачення у селищі започаткували з вересня. Роблять по одному випуску новин про життя школи, раз на тиждень.

За словами педагогині-організаторки Анастасії Семенової, дикторами та кореспондентами стали самі учні. За обов’язки оператора, монтажера та сценариста взялися вчителі.

Триває конкурс на назву. У селищі на Донеччині створили шкільне телебачення

"Я даю їм їх слова, кажу, що вони повинні розповісти, розпитати. Ми розповідаємо про всі заходи, які проходять на шкільному тижні... Знімаємо і на телефон, якщо у нас нема поруч камери. Але, найчастіше ми працюємо з фотоапаратом", — каже Анастасія Семенова.

До знімального процесу шкільних новин долучили 20 дітей, участь беруть усі охочі.

"Мені це подобається, бо це весело, я спілкуюся з друзями, підготовка. Поки готуємося, ми разом через це проходимо", — говорить школярка Софія Сімакова.

"У подальшому я розглядаю це, як мою професію. Я дуже б хотіла себе спробувати як кореспондент, тому що це дуже цікаво. Хотіла б ставити питання людям", — поділилась школярка Вероніка Межва.

Як розповіла Суспільному директорка навчального закладу Наталія Тесленко, про шкільне телебачення вона мріяла 15 років. А вдалося створити його після того, як виграли гроші на обладнання у конкурсі "Освітній марафон".

За 80 тисяч гривень купили ноутбук, фотоапарат, штатив, освітлення та проєктор. Ремонт у студії зробили силами працівників та батьків учнів.

"У нас конкурс на назву, яку думають діти, тому що це їх робота буде, перш за все. І логотип новий ми придумуємо. У нас на заставці поки що шкільний герб, який теж придумали вчителі й діти", — наголосила Наталія Тесленко.

Змонтовані випуски шкільних новин наразі викладають на власний YouTube-канал.

Читайте також

"Радіо — не тільки хобі". У Краматорську відкрили шкільну радіостанцію

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

Джерело