Поліцейські охорони, які несли службу у місті Івано-Франківськ, задокументували факт зберігання наркотиків 37-річним чоловіком. Відкрито кримінальне провадження.

Співробітники Управління поліції охорони в Івано-Франківській області перебуваючи на службі по лінії 102 отримали повідомлення, що працівникам авто заправної станції потрібна допомога. Не гаючи ні хвилини, поліцейські виїхали на виклик.

Прибувши на місце події до правоохоронців звернувся адміністратор закладу та повідомив, що у вбиральні зачинився невідомий, який неадекватно себе поводить та не бажає вийти. Поліцейські попередили про відповідальність за його поведінку, на що чоловік відчинив двері. Сам сильно нервував, як виявилось не без причини.

У Франківську затримали чоловіка із ножем та наркотиками в шприці

Співробітники поліції виявили у підозрюваного шприци, як порожні, так і заповнені невідомою рідиною, схожою на наркотичну, та ніж. Пояснити вміст вилученого чоловік не зміг.

Наразі правопорушник затриманий а вилучене направлено на експертизу. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне зберігання наркотичних засобів» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 3 років позбавлення волі.

Джерело