Відома українська співачка Ані Лорак частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 7,2 мільйонів чоловік.

Зовсім недавно вона привітала з 10-річчям дочку Філіпа Кіркорова Аллу Вікторію, називаючи її "нашої" принцесою і бажаючи щастя і зростання всім в радість. Виконавиця виставила кілька знімків зі святкування, будучи сам зі своєю малятком, яка якось безпосередньо говорила, що сумує за батьком Муратом.

Ані Лорак

Ані Лорак

"Привіт всім, новорічні зйомки тривають. Сьогодні буде захоплююче, дуже напружений робочий день. Слідкуйте в Stories", - каже вона в першому відео.

Ані Лорак їде в машині, в сонцезахисних окулярах - в грудні. З наступних відео можна зрозуміти, що артистка міцно закріпилася в статусі російської співачки, так як опинилася на сцені з багатьма зірками шоу-бізнесу з РФ. Але перед цим, вже опинившись в приміщенні-вона йшла до сцени, розставивши руки в сторони, як королева.
 
 
Біля неї можна помітити Сергія Лазарєва, Філіпа Кіркорова, Сергія Жукова, Діму Білана, Ларису Доліну, Володимира Преснякова, Артура Пирожкова, Софію Ротару і багатьох інших. Найбільше здивувала останній з названих артистів - українська співачка, яка вибрала свій бік і втекла в РФ.

А після цього, вже в іншому вбранні, в якому демонструється пишні груди, Ані Лорак вийшла до фотографів.

Джерело