Популярний український співак та композитор Павло Зібров, який відомий завдяки своїм розкішним вусам, став одним із учасників відомого шоу «Маска», яке виходить на телеканалі «Україна». Новий запис з'явився на офіційній сторінці співака в соціальній мережі Instagram.

«Хто там під маскою хто там?! Не чекали! Так так, Павло Зібров - ПОРОСЯ! Нарешті всі карти розкриті! Уххх! Дуже вдячний проекту «Маска» за таку можливість та всім, хто причетний до такого великого, масштабного шоу, яке обожнюють мільйони глядачів!», - підписав він серію знімків, зроблених під час зйомок телепередачі.

Вусатий творець

Вусатий творець

Вусатий творець

Вусатий творець

Він також зізнався, що йому було приємно спостерігати за тим, як глядачі та зіркові детективи намагаються розгадати загадкове Порося.

«Мені так сподобалось водити детективів за ніс, кожного з них я дуже поважаю та люблю і дуууже хотів, щоб вони мене не вгадали, але виявилися дуже кмітливими! Я з величезним запалом читав коментарі користувачів соціальних мереж, які писали свої здогадки та радів, що мені вдалося не розкрити свою персону. Все вдалося! Я щасливий! Завтра розкажу всі подробиці закулісся, та покажу бекстейдж від початку до кінця! Буде дуже цікаво! А ви, друзі, здогадувались, що саме я під маскою Порося?», - додав співак.

Вусатий творець

Вусатий творець

Вусатий творець

«Супер, Павле Миколайовичу - Ви найкращий», «Бомбічно! Дуже кльово, Дядь Паш, дивуєте з кожним разом, а також надихаєте! Супер!», «Я здогадалась ще на 2 ефірі. Браво», - додають фанати.

Вусатий творець

Раніше ми писали про те, що Михайло Поплавський заманив Павла Зіброва і Віктора Павліка до своїх студенток, а вони й раді: "Було круто".

Джерело