Легендарний український композитор Ігор Поклад оцінив виконання своїх пісень під час концерту до 30-річчя Незалежності України на стадіоні «Олімпійський». У інтерв’ю «Главкому» він розповів, що особливо запам’ятав виступ Олі Полякової «у пір’ї», котра виконала композицію «Чарівна скрипка» на слова Юрія Рибчинського.

«Ну що я маю на це сказати? Як там говорять: «Я художник, я так вижу!» Нехай! Вона так «бачить», – сказав композитор.Вразило митця і те, як Таяна (Tayanna) на церемонії «Легенди України» заспівала «Дикі гуси». Він, зокрема, зауважив, що не пізнав свою пісню.

«Ніколи над моєю творчістю так не знущалися». Легендарний композитор оцінив, як Полякова та Таяна переспівали його пісні

«І якби не слова, я б так і не здогадався, що вона співає... Чи так можна робити?», – обурився композитор.

За його словами, вони з Юрієм Рибчинським, автором тексту, шукали місце кожній літері та кожній ноті.«Нам здавалося, що ми вже створили пісню. Питання – нащо так її радикально змінювати?! Ну візьміть та напишіть своє! І співайте собі досхочу.Скажу більше. Мене дуже здивувала реакція слухачів! Чи в них вуха повідпадали? Принаймні, то була точно не моя пісня… Хоча слова Юрія Рибчинського – не всі, а частина – залишилися. Так ще ніколи і ніхто над моєю творчістю не знущався. Це факт. Прикрий факт», – поділився Ігор Поклад.

Як відомо, на проведення урочистого концерту «Незалежність в нашій ДНК. День Незалежності країни» в Національному спортивному комплексі «Олімпійський» з нагоди 30-ї річниці незалежності України з державного бюджету було виділено 64 млн гривень.

У рамках зазначеної суми було передбачено витрати на оплату послуг аранжування, створення партитур для оркестру, стейдж-бенду, репетицій, студії звукозапису, технічного забезпечення номерів артистів (спеціальні сценічні конструкції, світлові декорації, спецефекти, піротехніка), а також на забезпечення багатокамерної зйомки.

Раніше стало відомо, скільки грошей витратили на святкування Дня Незалежності.

Джерело