Свій рекорд масажист присвятив міжнародному дню боротьби з інвалідністю

Цілу добу без сну та з перервами лише на вбиральню. Василь Закревський вирішив встановити рекорд України з безперервного масажу незрячою людиною. Чоловік має набуті вади зору. Та попри інвалідність Василь Закревський став професійним масажистом. І врешті вирішив спробувати свої сили та встановити національний рекорд. Більше бачили журналісти "5 каналу".

Доба безперервного масажу– як незрячий масажист з Броварів планує встановити рекорд України (Відео)

24 години. Без відпочинку і з перервами лише на вбиральню. Василь Закревський запланував встановити рекорд України. Безперестанку протягом доби чоловік хоче провести 48 сеансів класичного масажу.

 

"Цю ідею я виношував вже декілька років", – каже масажист Василь Закревський. 

День для рекорду Василь обрав невипадково. Свій вчинок вирішив присвятити міжнародному дню людей з інвалідністю. 

"Якраз це і є той день, коли це можна зробити", – пояснює масажист Василь Закревський. 

У 13 років він почав стрімко втрачати зір після травми. І зовсім скоро став геть незрячим. Та це не завадило Василю опанувати себе та стати професійним масажистом. 

"Так як займаюся рівно 20 років масажем – я вважаю, що цього достатньо, щоб саме у цей день і саме так", – вважає Василь. 

Працювати цілу добу Василь готовий. У своїх силах, каже, не сумнівається. Підтримати Василя прийшла його перша викладачка масажу з коледжу. Наталя пояснює: за рекорд не переймається, адже у силах учня впевнена.

"Це досить потужне навантаження на організм людини, тим більше, що, як Вася теж зазначив, що це саме в нічний період часу, коли людина хоче відпочивати, Але завдяки тому, що Вася займається спортом – він має хорошу фізичну форму. І я думаю, що фізично він справиться", – пояснює викладачка масажу Наталя Шестопан. 

Увесь час Василю  допомагатимуть його колеги. 

"У перервах ми будемо його водити до туалету, мити руки, бо це ж гігієна обов'язкова. Будемо робити масаж йому, шийноворотнікової зони, можливо, рук, пальців. Бо це ж доба, 24 години", – каже масажистка Надія Горлач.

За встановленням рекорду  спостерігатимуть. Щоби він не порушував правил. 

"Його найбільша перерва буде 5 хвилин, не більше. Буде людина, яка буде контролювати, щоб він не був відсутній у зоні масажу більше 5 хвилин", – каже керівник реабілітаційного центру Дмитро Горобчук. 

"Ми будемо цікавитися думкою кожного, хто буде по завершенню масажу піднятися зі стола. Важливо, щоб якість цього рекорду була стовідсотковою, щоб ми розуміли, що це не просто знаходження людини біля масажного столу і просто вид, що він робить масаж", – каже організатор заходу Олег Іваненко. 

Завершити останній сеанс масажу Василь Закревський має в суботу рівно о 12-й годині дня.  

Валерія Павленко та Едвард Белінський. "5 канал"

Джерело