Стало відомо про те, що стане новими тренерами у вокальному шоу "Голос країни-12". Вже знайомі обличчя в абсолютно несподіваному складі. Хто ними стане. 

Зовсім скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем'єра нового сезону шоу, де глядачів чекає нова сторінка в історії музичної індустрії, і вже з'явилися перші подробиці про проект. 

Телеканал назвав імена оновленого складу наставників, і сталося це в прямому ефірі проекту "Танці з зірками", де троє з них і з'явилися.

Надя Дорофєєва, Оля Полякова, Потап і Святослав Вакарчук: названо імена тренерів 12-го сезону

Це авторитетний український продюсер Потап, співачка, яка перемогла в попередньому сезоні Надя Дорофєєва, а також артистка Оля Полякова. Найімовірніше, саме її взяли на місце Тіни Кароль, від якого вона не так давно відмовилася, а ось запропоновану кандидатуру Юлію Саніну продюсери мабуть не стали розглядати.

Четвертим тренером став рок-легенда Святослав Вакарчук, який звернувся до колег і глядачів через екран. 

"Не очікували? А я вже тут. Зустрінемося в новому сезоні "Голосу країни", - сказав Вакарчук.

"Так звучити твоя країна" - саме з таким слоганом пройде новий сезон, який повинен буде початися вже в кінці січня. Творці будуть шукати талановитий голос. Це може бути будь-яка людина, яка живе поруч з вами, і про талант якого повинна дізнатися вся країна. 

"Всі сили, досвід, знання я направлю на перемогу своєї команди", – розповіла Оля Полякова.

"Мені хотілося б, щоб в цьому сезоні учасник з моєї команди досяг максимуму", - прокоментував Потап.

Раніше повідомлялося, що Святослав Вакарчук після розлучення оцінив Еліну Світоліну

Також, Брітні Спірс змусила Потапа святкувати Новий рік восени і без Насті Каменських

Джерело