Галь Гадот показала себе в оригінальному образі. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відома ізраїльська актриса і модель стала популярна через серію фільмів Форсаж, взявши участі в 5,4,6 частини. Також Галь Гадот взяла участь у таких кінострічках "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості", "Ліга справедливості", "Диво-жінка", "Чудо-жінка 1984", "Шпигуни по сусідству".

Її робота в кіно принесла ізраїльській актрисі неймовірну популярність. На її офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram у неї 98 мільйонів фоловерів, які лайкають і коментують кожен її пост. З ними вона ділиться різними моментами її життя.

27 листопада дівчина опублікувала фотографію в білих штанях, блузки, а також сірому легкому пальто.

"Люблю це фото"; "найкрасивіша жінка в світі";" найкрасивіша";" о, красива золота богиня, ступні чарівні"; " О, Не звертайте на мене уваги. Я просто патрулюю цей розділ коментарів. (Обов'язково відзнач мене, якщо побачите злочинців!) ",- повідомляють вони.

Раніше ми писали про те, що Євген Кошовий з "Кварталу 95" знайшов брата-близнюка в Потапі: ось що обожнює Настя Каменських

Джерело