У неділю, 28 листопада відбувся фінал проекту "Танці з зірками", де назвали ім'я переможця. Три пари боролися за кубок, але, титул здобула тільки одна. 

За перемогу в шоу боролися відразу три пари - Ольга Харлан і Дмитро Дікусар, Костянтин Войтенко і Роксоляна Маланчук, а також Артур Логай і Анна Кареліна.

Хто переміг у

У цьому сезоні у фіналі виявилося три пари, так як тренери вирішили нікого не виганяти минулого тижня, і пропустити відразу три пари у фінал.

За результатами голосування журі, таблицю очолила пара Артура Логая і Анни Кареліної, а на третьому місці опинилися Ольга Харлан і Дмитро Дікусар.

Далі, після голосування глядачів перше місце залишилося незмінним-головною танцювальною парою в цьому році став Артур Логай і Анна Кареліна, саме вони здобули Суперкубок.

Чоловік подякував своїй партнерці з цим, і закликав глядачів вірити в себе, не здаватися, і постійно йти до своєї мети, як би складно це не було.

Пізніше також з'явився пост в соціальній мережі Instagram, де Артур всіх подякував:

"Я стільки всього пережив. Стільки слів сказав, танців станцював❤️ я люблю і дякую всім, хто був поруч, голосував, вірив, підтримував, хто просто дивився і критикував, обов'язково скоро напишу про всі пост, а може і не один

Джерело