У День пам'яті жертв Голодомору, 27 листопада, відомий Instagram-блогер Олександр Заліско на честь свого дня народження влаштував у Будинку вчених у Львові гучну вечірку з елементами еротики. На святкування він зібрав також і відомих українських друзів-блогерів

Вечірка відбулася з еротичною тематикою Show bar. Розважав гостей відомий ведучий Володимир Остапчук. Святкування супроводжувалися еротичними танцями шоу-балету, відвертими конкурсами та пишним застіллям. І усе це у день, коли всією Україною вшановували пам’ять жертв Голодоморів.

На вечірку Олександра Заліска прийшли й відомі українські блогери, аудиторія яких теж складає не менше мільйона підписників.

У Львові блогери влаштували гучну вечірку в День пам’яті жертв Голодомору (фото)

У мережі розкритикували блогерів за цинізм та збочення. Навіть після критики та негативних коментарів блогери продовжують публікувати сторіз з вечірки, хизуючись святкуванням і його масштабом.

«Один зі змістів мого життя – це туса. Я радий, що ви прийшли на тусу. Мою тусу. І я сподіваюся, що вона справді буде грандіозною», – заявив Заліско.Серед гостей, які активно ділилися відео в інстаграмі, висловлювали захоплення імениннику, було чимало блогерів, серед яких й «мільйонники»:

Наталі Литвин (1 млн підписників);

Таня Самбурська (1,5 млн підписників);

Валерія Юрченко (1,3 млн підписників);

Саша Бо (1,9 млн підписників).

Після вечірки ведучий Володимир Остапчук опублікував у сторіз фотографію святкового столу, яку підписав: «Голодна блогерська туса».

Іменинника та його гостей вже засипали негативними коментарями. Користувачі мережі обурені цинізмом і збоченням, які влаштували «лідери думок». Зокрема, журналіст «Лівого берега» Олександр Рудоманов риторично поцікавився у компаній, продукцію яких рекламують ці блогери, чи продовжать вони співпрацю з ними після такої гулянки у день, коли країна згадує померлих від голоду. «Як показав приклад Ді Робенс, вони розуміють лише мотивацію грошей, а не слів. Немає контрактів на рекламу – немає грошей.

У коментарі накидав трохи компаній, які співпрацюють з «блогерами». Цікава їхня думка. Спитайте і ви у них в коментарях», – написав журналіст.

Реакція мережі під дописом Наталі Литвин:

  • «Жах! Як у День пам'яті жертв Голодомору можна влаштовувати таке «дійство», а вам підтримувати таку ініціативу? Невже абсолютно нема людських цінностей? День народження можна святкувати в будь-який інший день!»
  • «Сьогодні вшановують мільйони зморених голодом українців. Ви не знали? Тоді інфлюенсери якісь неправильні цінності несуть в маси».
  • «Якби день народження був у будні, то не було б сумнівів, чи переносити. Тут мовиться про питання виховання та системи цінностей. Їх немає. І не транслюються на мільйонну аудиторію».
  • «Святкувати в інший день і не в такий збочений спосіб».
  • «Наталі Литвин, але якби Юля Верба пішла на день народження в цей день, її б за*рали всі блогери».
  • «Йолопи, клоуни. Як не соромно? В такий день… Мораль і принципи відсутні».

До слова, американський історик Норман Наймарк вважає, що Голодомор має бути визнаним геноцидом.

У 2018 році Нижня палата Конгресу США офіційно визнала Голодомор 1923–1933 років спланованим геноцидом українського народу.

Крім того, Варшава вшанувала пам'ять жертв Голодомору (фото).

Українська армія випустила відеоролик, де закликає усіх небайдужих згадати про страшну сторінку нашої історії.

  • Мільйони українців так і не розказали своїм нащадкам правду про Голод 1932-1933 років
  • Голодомор в Україні: що маємо про нього пам'ятати
  • «Рана в історії України». Тимошенко, Гройсман та інші політики згадують жертв Голодомору

Джерело